דף הבית > כתבו עלינו

כתבו על 2Play

דויד מירושלים:
"
דרור שלום, האירוע עבר חלק ובצורה מקצועית, זהו לא דבר שנלקח כמובן מאליו, הצוות היה מקצועי ועמד בזמן, היה אדיב ונחמד מאוד. תודה רבה "

אוריאן מתל אביב כתבה לנו:
"
דרור תודה רבה על המענה המהיר, רוצה להבהיר שהיינו מרוצים מאוד מהאירוע וכבר נשלחו מספר המלצות, בהצלחה בהמשך ובאירוע הבא שלנו ייחד "

סיוון מסגולה כתבה לנו:
"דרור וחיים וכל צוות 2play תודה רבה על ההפעלה המדהימה, כפי שדרור הבטיח באמת לא הרגשנו את הילדים במהלך האירוע, היה מדהים ! תודה רבה, המלצות חמות והצלחה בהמשך!"

הלה מעמותת רחשי לב כתבה לנו:

" היי דרור,
קודם כל, אני רוצה להגיד לך תודה גדולה על התרומה שלכם למסיבה.מעבר לעמדות מולטימדיה, מכונות מזון, שולחנות משחק, מאפרת ובובת ענק- תרמתם המון להוואי ולשמחה של המסיבה...בחיוך החם לכולם, בתקתוק של העניינים, בעזרה בכל מה שצריך, ובהרגשה הטובה שנתתם לנו הצוות, ובעיקר לילדים ולמשפחות- הייתם מדהימים!אנחנו פוגשים הרבה אנשים בדרך שנותנים מעצמם, אבל אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם, מכל הלב, עם רצון לחפש ולראות איפה אפשר עוד להוסיף ולתת- אין הרבה!תודה רבה רבה! "
תודה נוספת מהעמותה ניתן למצוא בלינק הזה


מלאני מטבריה כתבה לנו:
" הייתם גדולים עזרתם לי המון ובזכותכם בעלי והחברים חגגו ערב בלתי נשכח...
  אין לי מילים לתאר את השירות המקצועיות"
את התגובה המלאה ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו בקישור הזה 


הדס, רכזת נוער מכפר סבא כתבה לנו:
"דרור שלום, אני רוצה לומר תודה רבה, העמדות, השולחנות והצוות, הכל עמד בזמן, הכל התנהל כמו שצריך, תודה רבה על המקצועיות והשירות שנתתם לנו. באירוע הילדים נהנו גם הגדולים וגם הקטנים, תודה רבה"אתם רוצים גם להנות באירוע שלכם? לקבל את רמת השירות הכי טובה שאפשר? מלאו טופס צור קשר ונענה לכם עוד באותו היום.

חזרה לדף הבית 2play אטרקציות לאירועים

 

 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de