דף הבית > שולחנות משחק לאירועים

שולחנות משחק לאירועים

אנו מציעים מגוון רב של שולחנות משחק לאירועים המתאימים לכל הגילאים ולכל האירועים. ברשותנו מספר רב של שולחנות משחק כמו : שולחנות כדורגל, הוקי אוויר, פינג פונג לארבעה אנשים, פינג פונג רגיל, סנוקר ועוד מגוון שולחנות משחק לאירועים, ניתן לקבל מספר שולחנות מאותו הסוג במידת הצורך.

קטלוג שולחנות משחק

שולחן כדורגל

PB180003חולה כדורגל?! תתחיל לשחק! שולחן כדורגל שמתאים לכל הגילאים, את השולחן אפשר להנמיך ולהגיבה לפי מידת הצורך. שולחן הכדורגל בנוי לשניים / ארבעה שחקנים. את שולחן הכדורגל מכניסים כמעט לכל אירוע, תמיד יודעים שהוא מעסיק את האנשים, מבוגרים וילדים, בנים ובנות לא מפסיקים לשחק בו, משחק נהדר להכניס לאירוע שלך.
לפרטים נוספים בעמוד - שולחן כדורגל להשכרה.

שולחן הוקי

IMG_1273smallשולחן הוקי הוא אחד השולחנות המהנים והפופולארים יותר שיש באירועים, השולחן מתאים לכל הגילאים, את השולחן אפשר להנמיך ולהגיבה לפי מידת הצורך.
שולחן הוקי בנוי לשני שחקנים בלבד, השולחן ידוע כאטרקציה לכל הגילאים, מבוגרים יכולים לשחק נגד ילדים וכמובן נגד מבוגרים, השולחן מהנה מאוד ומושך הרבה תשומת לב. מומלץ מאוד לכל אירוע. 
פרטים נוספים בעמוד - שולחן הוקי להשכרה.

שולחן סנוקר

PB180007שולחן סנוקר הוא שולחן המתאים לכל גיל, השולחן בגודל 6 פיט והוא אחד השולחנות המהנים יותר מבין שולחנות המשחק.
 
השולחן מכניס הרבה כיף לאירוע ולכן הוא מומלץ מאוד לכל אירוע, החל מחתונות, בר מצוות, בריתות ועד ימי הולדת, כנסים וכל אירוע דומה.

שולחן סנוקר הוא שולחן פופולארי מאוד ומומלץ מאוד!
פרטים נוספים בעמוד - שולחן סנוקר

שולחן פינג פונג ל - 4 אנשים

pptaשולחן פינג פונג ל-4 אנשים, השולחן המתאים לכל גיל, השולחן בגודל 1.80 על 1.80 ומחולק ל-4 פלחים.

השולחן הוא אינו שולחן פינג פונג סטנדרטי ורגיל, שולחן זה נועד ליצור אינטרקציה בין המשחקים בו. אין בו חוקים, ניתן להעביר את הכדור למי שרוצים.

כל שחקן מקבל פלח ומחכה שיעבירו לו כדור.

שולחן פינג פונג הוא גימיק מדהים לאירוע שלך!
פרטים נוספים בעמוד - פינג פונג

שולחן הוקי אוויר לשלושה שחקנים!

שולחן הוקי אוויר לשלושה שחקניםשולחן הוקי אוויר לשלושה שחקנים זהו משחק מגניב, כמו ההוקי הרגיל שאתם מכירים רק עם הרבה יותר אקשן! השולחן נראה טוב ומתאים למלחמה רצינית של שחקנים! כולם נגד כולם, מי שמבקיע יותר שערים מנצח בגדול! משחק מומלץ מאוד לכל אירוע עם הרבה ילדים.
פרטים נוספים בעמוד שולחן הוקי לשלושה שחקנים.

שולחן פינג פונג להשכרה

שולחן פינג פונג לאירועיםפינג פונג זה משחק שאוהבים או בכלל לא! אבל מי שאוהב, לא רוצה להפסיק לשחק לשנייה! אנו מציעים לכם שולחן פינג פונג בסטנדרט מאוד גבוה, השולחן מתאים למבוגרים ולילדים כאחד! מומלץ מאוד לכל מי שמעוניין בשולחן פינג פונג באירוע שלו 
לפרטים נוספים בעמוד - שולחן פינג פונג לאירועים

שולחן מיני פינג פונג להשכרה

שולחן פינג פונג לאירועיםמיני פינג פונג זה הוא שולחן קטן ומתאים לילדים יותר למשחק הפינג פונג, הוא קל לנשיאה ולכן גם ניתן לקחת אותו לפיקניקים ולאירועים חברתיים שיהיה לילדים עם מה לשחק .
לפרטים נוספים בעמוד מיני פינג פונג לאירועים

שולחן הוקי אוויר אלומיניום

שולחן פינג פונג לאירועיםשולחן הוקי אוויר מעולה, עם משטח אלומיניום, השולחן מתאים לכל אירוע שתרצו, אירוע ילדים או אירועי חברה, משטח השולחן עשוי אלומייום מה שעוזר לדיסקית לעוף מהר מאוד וגורם לחווית המשחק להיות מהנה ביותר! מומלץ מאוד!
לפרטים נוספים בעמוד הוקי אוויר 6 פיט אלומיניום

במידה ותרצו לראות את ארסנל השולחנות המלא שלנו, ואופציות להשכרת שולחנות, ניתן לעבור לאתר החדש שלנו לעמוד השכרת שולחנות משחק .

חזרה לדף אטרקציות לאירועים.

מעבר לדף עמדות מולטימדיה.

 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de