דף הבית > עמדות מולטימדיה

עמדות מולטימדיה לאירועים

חברת 2PLAY נותנת מענה לכל הנדרש בהשכרת קונסולות לאירועים, עמדות מולטימדיה לאירועים, מגיעות כמובן כולל מסכים, היום לא צריך לזמין את הקונסולה ולחבר אותה לטלויזיה שלך, אתה מקבל הכל בייחד, מסך LCD32 והקונסולה באותה עמדה לנוחיות מירבית. לכל עמדת מולטימדיה יש את המשחקים שלה, וכמובן שיש מגוון רב של משחקים כמו Pro Evolution, Guitar hero, משטחי ריקוד, סימולטורים ועוד משחקים רבים...

קטלוג עמדות מולטימדיה לאירועים

עמדת סוני 3 לאירועים /ps3

סוני 3 לאירועים עמדת סוני3 היא עמדת הסוני החדישה ביותר שיש היום בתחום האטרקציות לאירועים, הילדים אוהבים אותה והמבוגרים לא עוזבים אותה, העמדה היא עמדה מושלמת להעסיק את האורחים שלך במהלך האירוע! לעמדה יש מגוון רב של משחקים הניתנים להזמנה לאירוע שלך והיא אחת העמדות המבוקשות היום לכל סוגי האירועים. אין ספק שהעמדה ומשחקיה משאירים את האורחים עם חוויות לאורך זמן גם אחרי האירוע.
פרטים נוספים בנושא עמדת סוני3 לאירועים.

עמדת סוני 2 לאירועים / ps2

ps222 מי לא היה רוצה עמדת סוני שתשדרג לו את האירוע, עמדות סוני2, היא עמדות מולטימדיה אטרקטיבית ביותר, באירועים כמו בר מצוות וימי הולדת, ילדים ומבוגרים אוהבים להעביר את הזמן מול העמדה ולשחק אחד נגד השני, אם זה כדורגל או כל משחק אחר זה לא משנה, האורחים בסוף יוצאים עם חוויה שהם לא שוכחים הרבה זמן מהאירוע שלך. 
                                 הזמן עכשיו עמדת סוני להשכרה לאירוע שלך.

עמדת wii לאירועים

PB180007 עמדת WII מאובזרת עם שני שלטים, הגה, עמדת הWII מגיעה בנוסף לשלטים עם מגוון רב של משחקים כמו טניס, גיטרה מחשקי מחשבה וספוטר שונים, החוויה הגדולה בWII היא בעצם שבשביל להזיז את הדמות במשחק אתה זז, אטרקטיבי מאוד לכל אירוע ואוהבי המשחקים בטלוויזיה.
הזמן עכשיו עמדת wii להשכרה לאירוע שלך.

עמדת xbox לאירועים

pptaעמדת XBOX – מגיעה עם שני שלטים, בXBOX חווית המולטימידה היא מדהימה! משחקי הכדורגל והריקוד נותנים חוויה אחת גדולה ונותנים תחושה שאתה נמצא בעמצמך במשחק, גם לעמדת ה xbox יש מגוון של משחקים שונים והיא בין העמדות האטרקטיביות לאירועים.
הזמן עכשיו עמדת xbox להשכרה לאירוע שלך.

עמדות מולטימדיה הן אטרקציות המתאימות לכל אירוע, החל מאירועי ימיי הולדת, אירועי בית ספר, הפנינגים ועד אטרקציות לבר מצווה, בריתות, אירועי שמחה משפחתיים ועוד אירועים רבים.

עמדות מולטימדיה נותנות מענה מושלם להפעלת הילדים באירוע שלכם, בין אם אתם רוצים שהעמדות יהיו האטרקציות העיקריות באירוע ובין אם תרצו שהעמדות יהיו ההפעלה לילדים שתגרום שקט למבוגרים במהלך האירוע
קבל הצעת מחיר לאירוע שלך!

מומלץ לעבוד לדף:
אטרקציות לבר מצווה, עמדות מולטימדיה מושלמות לאירועים כאלה.
אטרקציות לבריתה, גם באירועים בריתה, נהוג להזמין אטרקציות לאירועים בכדיי להעסיק את הילדים.

ניתן לחזור לדף ראשי של אטרקציות לאירועים.
מומלץ לראות את דף שולחנות משחק.

 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de