דף הבית > משחקי רצפה

משחקי רצפה לאירועים

אנו מציעים מגוון רב משחקי רצפה המתאימים לכל הגילאים, משחקי הרצפה בגדלים של 2.80 מטר על 2.80 מטר, ניתן להזמין משטח אחד או את כל המשטחים או אצ כל המשטחים, את משחקי הרצפה אתם מכירים כמשחקי קופסא קטנים, אבל אצלנו זה בגודל ענק! בדרך כלל הפנינגים או אירועים עם ילדים בכל הגילאים מזמינים את המשחקים.

קטלוג משחקי רצפה

דמקה ענקית

דמקה ענקי לאירועים דמקה ענקית! מי שאוהב את המשחק בקטן בטוח יאהב את הדמה הדמקה הענקית שלנו בגודל של 2.80 אורך ו - 2.80 רוחב! אחד הלהיטים הגדולים ביותר של האירועים והפנינגים שונים שבהם יש מגוון רב של גילאים את הדמקה מומלץ לקחת במידה ויש מקום לפרוס אותה, כך באמת אפשר להנות מהמשחק.
לפרטים נוספים ניתן לעבור לדף של דמקה ענקית.

שש בש ענק

שש-בש ענק שש-בש ענק! מי שאוהב את המשחק בבגודלו הרגיל, בטוח יאהב לגלגל את הקוביות ולנסות את מזלו בשש בש הענק שלנו בגודל של 2.80 אורך ו - 2.80 רוחב!
השש בש הוא משחק שואהבים להזמין לאירועים עם הרבה אנשים, מבוגרים וקטנים, כמעט כולם מכירים את המשחק ושמחים לזרוק קוביות בגודל ענקי!
עברו לדף שש בש ענק לאירועים

סולמות ונחשים ענק

IMG_1049סולמות ונחשים ענקי! מי לא מכיר סולמות ונחשים? מי לא שיחק בילדות שלו סולמות ונחשים?! 2.80 אורך ו - 2.80 רוחב של סולמות ונחשים ענקי!  
משחק רצפה אהוב מאוד על כל הגילאים! מתלהבים מאוד בגלל גודל היצורים על הלוח וגודל הסולמות, ניתן לשחק אותו בכל אירוע, ובכל הגילאים.
עברו לדף סולמות ונחשים ענק

חזרה לדף אטרקציות לאירועים.

 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de