דף הבית > מועדון בר מצווה

מועדון בר מצווה

הגיע היום שאתם צריכים להתחיל לחשוב על בר המצווה של בנכם או בת המצווה של בתכם? במידה ואתם מחפשים מקום ולא מעוניינים רק להזמין את האטרקציות אליכם, יש אופציה של מועדון בר מצווה.

בין הדברים הראשונים שעולים בראש זה איפה עושים את האירוע, ומה אנחנו רוצים שיהיה באירוע, האם האירוע יהיה למשפחה והחברים של החוגג / חוגגת, או שאנחנו הולכים על מסיבת בר / בת מצווה.

אם החלטתם על מסיבת בר מצווה / בת מצווה , אנו ב- 2play נשמח להפיק לכם את האירוע! יש בירשותנו מועדון בר מצווה / בת מצווה שיכול להכיל בין 0 – 300 איש.

מועדון בר מצווה
במועדון בר המצווה שלנו אנחנו מספקים, די ג'י מפעיל, שיפעיל את כל הילדים ברחבה וישבור את הקרח לכל אורך האירוע, בנוסף אנחנו גם מחלקים פרסים לילדים, אטרקציות לבר מצווה כמו עמדות מולטימדיה שילדים לא עוזבים! גיטרה הירו, pro12, סימולאטור מרוצים, משטחי ריקוד ועוד מגוון רב של משחקים שונים, כמובן שלא נוותר ונוסיף שולחנות משחק – הוקי אוויר, סנוקר, שולחן כדורגל וזה לא הכל! גימיקים לאירועים כמו מפעילים, רקדנים, קעקועים ועוד גימקים מטורפים במיוחד לאירוע שלכם! 

מועדון לבר מצווה
בנוסף, אנחנו ב - 2play דואגים גם לאוכל ומגוון דוכני מזון -  נקנקיות, פופקורן, סוכר מתוק, צ'יפס הם חלק מהתפריט שהילדים מקבלים!


מועדון בר מצווה / בת מצווה הוא לא סתם מועדון, אנחנו דואגים שחתן בר המצווה /בת מצווה יקבלו את מירב תשומת הלב, גם בתחילת האירוע וגם במהלכו, אנו דואגים לכניסה יפה של החוגג לרחבה, ודואגים לכך שהדי ג'י שלנו ירקיד ויפעיל את כולם סביבו, אחד הדברים החשובים לנו זה שהחוגג ירגיש באותו יום שהוא "על גג העולם", שכל ההפקה הזו נועדה בשביל לשמח אותו וזה היום המיוחד שלו.

מעוניינים לשריין לעצמכם מועדון לבר מצווה? מעוניינים  שהאירוע שלכם יהיה מושלם? רוצים לקבל הפקת בר מצווה מהחלומות? התקשרו עכשיו או מלאו טופס צור קשר ונפיק לכם את האירוע!

כמובן, שאנו נתאים את המפעילים, העמדות, הגימיקים, המוזיקה וסגנון האירוע לפי החוגג!
בנוסף, אין כמות מינימלית של ילדים, אנחנו ב - 2play פותחים את שערי המועדון לבר מצוות / בת מצוות גדולות וקטנות ללא דופי, בין אם יגיעו 10 ילדים או 200 ילדים, אנחנו נדאג שכולם יהנו!


עברו לדף הראשי של אטרקציות לאירועים.
מומלץ להסתכל בעמוד אטרקציות לבר מצווה ולבחור את האטרקציות הנכונות לאירוע שלכם!

כמובן, שאנו נתאים את המפעילים, העמדות, הגימיקים, המוזיקה וסגנון האירוע לפי החוגג!
 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de