דף הבית >מאמרים > אטרקציות לבריתה

אטרקציות לבריתה

בעבר הקרוב, שהיינו רוצים לעשות ברית או בריתה, היה מספיק לחפש מקום לסגור את סוגי המנות ולחכות לאורחים, היום, האירועים נהיו מגוונים יותר ומהנים יותר.

היום יש מודעות רבה לכך שאנחנו – כבעלי האירוע לא רוצים שהילדים יפריעו למבוגרים ויתרוצצו להם בין הרגליים.

אנחנו רוצים לגרום לילדים להיות בשקט, להיות רגועים ולא להטריד את ההורים, כך שאף אחד לא רוצה ללכת מהר מדיי ואף אחד לא מפריע לאורחים לאכול, לדבר או ליהנות מהתינוק / התינוקת החדשים במשפחה.

אטרקציות לבריתה יכולות לעשות לכם את העבודה בלי שתשימו לב בכלל!
עמדות מולטימדיה לבריתה, שולחנות משחק או מאפרת יגרמו לכך שלילדים יהיה עניין אחר מלהיות ליד ההורים שלהם והם כל הזמן יפעילו את עצמם בין העמדות השונות ויהנו כל הזמן.

הוקי אוויר, שולחן כדורגל, פינג פונג ועוד רבים הם משחקים שלא מפריעים מבחינת רעש ואפשרי לשים אותם בפינת האולם ולהעסיק את רוב הילדים במשחקים השונים לרוב האירוע.

לחצו כאן לראות שולחנות משחק לאירוע שלכם!

עמדות מולטימדיה – סוני ו WII , הן הפתרונות לבריתה שאתם רוצים שתעבור בשקט, אין ספק שאם תכניסו עמדה אחת לפחות של מולטימדיה לבריתה שלכם, תקבלו שקט לרוב הבריתה וגם האורחים יהנו כמובן.

לחצו כאן לראות עמדות מולטימדיה לאירועים.


לסיכום, היום אתם חייבים לחשוב קדימה, לא לחשוב יותר על איך יהיה האוכל וכמה כולם יהנו ממנו, היום הילדים הם המפתח להנאה של האורחים שלכם, במידה ויהיו הרבה ילדים מומלץ כמות מספיקה של אטרקציות כדי להעסיק אותם למשך האירוע, צריכים לזכור שבריתה נערכת בין 2 ל 4 שעות, ולכן צריך משהו מספיק טוב שיעסיק אותם. 

קבלו הצעת מחיר לבריתה שלכם!

דוגמא לעמדת מולטימדה שהוזמנה לאירוע בריתה:


חזרה לדף אטרקציות לאירועים.
חזרה לדף מאמרים.

 

קבל הצעת מחיר במייל או בטלפון -

050-214-6664
דוא"ל:
שם מלא:
הודעה:
(שאלת ביטחון - נא לענות בתא התחתון) כמה זה 4 + 1

2play במדיה החברתית

חדש באתר!


NS-DHTML by Kubik-Rubik.de